Haber

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Kamu-Sen Bursa İstişare Toplantısında Konuştu

MHP Genel Sekreteri ve Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman, Türkiye Kamu-Sen Bursa istişare toplantısına katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Büyükataman, “Demokrasinin olmadığı bir ülkede gayrimeşru Türkiye Komünist Partisi veya Halk Kurtuluş Partisi’nin seçime geleceği düşünülebilir mi?” söz konusu.

Kamu-Sen’in Bursa’da düzenlediği istişare toplantısına MHP Genel Sekreteri ve Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman katıldı. Yaklaşan seçimler öncesi gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Büyükataman, 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

oy pusulasını işaret etti

Demokrasi kaygısı taşıyanların sandığa bakması gerektiğini söyleyen Büyükataman, “14 Mayıs seçimleri düşünüldüğünde ilk 5 yılını büyük kazanımlarla geçiren Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, ikinci 5 yıllık süreçte yüzünü çarpmalıdır. eh.İş ve hizmet kervanı yarıda bırakılmamalıdır.Türkiye bu felaketi mutlaka kazasız atlatmalıdır.Özellikle demokrasi.Hürriyet ve hürriyet ekseninde sürekli ülkemize iftira atanların şerlerin hizasına dikkatle bakmalarını canı gönülden tavsiye ederiz. ittifaklar ve partiler Yüksek Seçim Kurulu’nun kura ile belirlediği sandıkta.Bir ülkede Türkiye Komünist Partisi’nin varlığından bahsetmek saflıktır.Türkiye gerçekten bir yol ayrımındadır.Bu seçim tarihi bir seçimdir.Herkes gibi Vatandaşlarımız, kamu görevlilerimiz bu seçimin arifesinde çok net düşünmeli ve seçimlerin devamında bunun ne anlama geldiğini bir kez daha gözden geçirmelidirler. En yakınlarından, uygun gördükleri ne varsa” dedi. – BURSA

demircihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu