Bilecikspor Kadın Futbol Takımı deplasmanda 12-0 kazandı
![](https://aglasunajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/bilecikspor-kadin-futbol-takimi-deplasmanda-12-0-kazandi-wyLCbvbs.webp)
Bilecikspor, Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Ligi maçında deplasmanda gol kaydetti.
Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Ligi 5. Grup mücadelesinde Bursa Gürsu İlçe Stadı’nda oynanan 6. hafta maçında Bilecikspor, Ağaköy’ü 12-0 mağlup etti. Dakikada Sena Kocabaşoğlu, 14. dakikada Kerime Kezetkü, 17. ve 30. dakikada Tuğçe Kılıç durumu 5-0’a getirdi. 37. dakikada Beyan Akdaş ve 45. dakikada Cansu Şahin’in golleriyle Bilecikspor Kadın Futbol Grubu ilk yarıyı 7-0 önde geçti. Karşılaşmanın 55, 60 ve 70. dakikalarında Eslem Ayaş’ın golleri ile durum tekrar 10-0’a geldi. Karşılaşmanın 79. dakikasında Tuğçe Kılıç’ın golüyle durum 11-0’a geldi. Karşılaşmanın 85. dakikasında 2007 doğumlu Zeynep Özer’in golüyle durum 12-0’a geldi. Genç oyuncu oynadığı futbolla birçok takım tarafından takip edilirken 4 maçta 3 gol kaydetti.
Bilecikspor Kadın Futbol Takımı bu galibiyetle puanını 15’e yükselterek ligde averajla 2. sırada yer aldı. – BİLECİK