Haber

Vali Karadeniz’den Manisa’ya veda ediyor

MANİSA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan atama kararlarına göre 57 yeni vali atandı. Manisa Valiliği görevini yürüten Vali Yaşar Karadeniz, Sakarya Valiliği görevine de atandı.

Atama kararının ardından Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Yardımcıları Funda Solak, Ergün Aksoy ve Metin Memiş ile Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu da hazır bulundu.

Başkan Cengiz Ergün, görev süresi boyunca Manisa’ya yaptığı hizmetlerden dolayı Karadeniz Valisi’ne teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Vali Karadeniz’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Ergün, 3 yıllık süre içerisinde her zaman istişarelerle hizmet vermeye çalıştıklarını, güzel anılar, duygular ve katkılar paylaştıklarını söyledi.

Manisa’dan ve halkından memnun ayrıldığını söyleyen Vali Yaşar Karadeniz, “Bundan sonra yolumuz Sakarya’ya, müstakbel dostunuz da burada. Nöbet değişimi devam edecek. Keyifli, uyumlu ve verimli bir çalışma geçirdik. Türkiye’nin 11 ilini etkiliyor.Sarsıntı gibi aksiliklere rağmen çok keyifli ve verimli çalışmalar yapıldı, bunun için size ve ekibinize teşekkür ediyorum.”

Ziyaretin sonunda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Yaşar Karadeniz’e ikramda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu